OULAMİ (Uluslararası Öğrenci Ofisi)

1461253127488.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Üniversitemiz tarafından Uluslararası Öğrencilerimiz için kurulan OULAMI, her dönem 9’ar kişilik takımlardan oluşan Güney Koreli öğrencilerimizin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur.  OULAMI klübümüz yabancı öğrencilerimize daha dönem başlamadan hava alanlarından alıp dönem sonu öğrencilerimizin ülkeden ayrılana kadar her zaman yardımcı olmakta ve desteklemektedir.

Oulamiyi oluşturan öğrencilerimiz aynı zamanda sizinle hem sınıf arkadaşı hem de en sıkı dostunuz olabilirler. Klübümüz yabancı öğrencilerimizin Kore kültürüne alışması ve kültürlerarası etkileşimin daha kolay sağlanması için birçok program düzenlerler. Bu programlar eğlenceli zaman geçirmek için size çeşitli fırsatlar sunarak aynı zamanda Koreyi tanımanız için imkanlar sunar.

Dönem boyunca OULAMI üyeleri ve yabancı öğrencilerimiz arasında çok sıkı dostluklar oluşur. OULAMI ofisimiz zamanla öğrencilerimiz ikinci bir yuva görevi üstlenir. Bu sıkı dostluklar yurtdışına çıkmış olmanın verdiği her türlü zorluğu minimuma indirir ve alışma sürecine yardımcı olur

.1461253131818.jpg

Gregory HOUSE

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s